Nejnovější Videa
PŘEHLEDNOVINKYNovinky na facebookuYoutubetwitter


ČLENOVÉ

Email
Password
Zaregistrujte se u nás kliknutím na nový uživatel, po registraci Vám přibude v menu "Členská sekce"


KURZY

USD Vlajka meny USD změna {value}%
EUR Vlajka meny EUR změna {value}%
PLN Vlajka meny PLN změna {value}%


BITCOIN KURZPENĚŽENKY

paypal registracepayza registrace
perfectmoney registracesolidtrustpay registrace
okpay registracepayeer registrace
skrill registracebitcoin registrace
advcash registrace
 
 


Reklama
BTC směnárna
Bts bitcoinlivecasino 160x600
Kryptotop

Emailovky

Emailovky

Platící a ověřené emailovky 2002-2017

Pokud potřebujete pomoct, nebo pokud máte nějaké otázky pošlete mi e-mail na vydelejnainternetucz@gmail.com, nebo použijte live chat v pravém horním rohu nad TRAY lištou (hodinami). Videonávod pro registraci naleznete v Členská sekce > Videonávody (musíte mít u nás už účet abyste sekci viděli).

DonkeyMails
DonkeyMails 

DonkeyMails je nejstarší a nejlepší emailovka současnosti. Jede od roku 2005 a aktuálně má přes 1 500 000 členů, vyplatila svým členům již více než 3 000 000$. Pravidelně chodí emaily za 0.0025$, kliky na stránce jsou za 0.1 a 0.02 centů a taktéž je tam mnoho kliků za body. Je to stránka vynikající pro jistý výdělek, i pro dobrou reklamu. Zkušení určitě ocení, že je zde PaidToPromote a to 0.5$ za CPM. Velice dobrý je zde new surfer, který má zhruba 50 000 hitů týdně, takže se jedná o největší new surfer ve všech emailovkách. Další podstatným pozitivem této stránky je velice příjemný vzhled, a možnost mít referrály až do 5 úrovně. Výplatní minimum zde začíná na 0.01$. A výplata je během několika dnů na peněžence. Zde by měl být opravdu každý.

Hodnocení
Výplatní minimum: 0.01$
Vyplácí na: Payzapaypalperfect moneysolidtrustpayokpayPayer

donkeymails
 

 
No-Minimum
nominimum

No-Minimum vznikla už dokonce v roce 2004 a ihned po DonkeyMails, se jedná o druhou nejlepší emailovku. Emaily zde chodí pravidelně v hodnotě 0.0025$ a 0.001$, kliky na stránce jsou za 0.001-0.0002$, je zde dokonce možnost mít referrály až do 6 úrovně. Taktéž je zde PTP, ale jen 0.35$ za CPM, tedy menší než u DonkeyMails. Radost taktéž udělá New Surfer, který můžete použít do reklamy, a je tam traffic asi 35-40 tisíc týdně. Aktivních je zde témeř 300 000 členů a emailovka svým členům vyplatila přes 200 000$. Pro každého kdo chce mít jisté peníze a nebo chce reklamu pro jiné své projekty, je členství určitě samozřejmostí. Úplně zde stačí emaily. Další výhoda je minimální payout pouze 0.01$

Hodnocení
Výplatní minimum: 0.01$
Vyplácí na: Payzapaypalperfect moneysolidtrustpayokpayPayer
                          nominimum
 
 
CathouseMails
cathousemails.com 

CathouseMails je výborná emailovka, kde se nachází mnoho reklam. Velikou výhodou je, že můžete klikat pomocí ctrl, takže se tam nenachází fokus. Můžete tak najednou odklikat třeba 30 reklam. Je tam mnoho kliků za body a body je nejlepší převádět do reklamy a třeba na PTP do donkey mails. Na této emailovce se taktéž nachází PTP, nicméně se vyplatí všechny peníze vyplácet a body převádět na reklamy a následně využít na donkeymails nebo no-minimum PTP. Payout je 2$ na Payzu případně Serve. Emailovka funguje od roku 2005.

Výplatní minimum: 2$
Vyplácí na: Payza
                          cathousemails registrace
 
 
GetPaidMail
Getpaidmail

GetPaidMail jedna z úplně nejstarších emailovek, stále ještě chodí několik emailů denně v hodnotě 0.25centů. Rozhodně je zde taktéž několik reklam za 0.1centů a velké množství za 0.02 centy, taktéž se zde nachází bodové kliky, body doporučujeme měnit za reklamu případně převést v Paid Manualsurf na kredity a za ty pak propagovat třeba jiné projekty. Dá se zde hrát panna a orel, ale pouze za peníze. Je zde 6 referenčních linií, a to nejlepší na celé emailovce je 1$ payout. Výplaty probíhají zhruba 2 týdny. Platící jistota od roku 2002 u které musíte být.

Hodnocení
Výplatní minimum: 1$
Vyplácí na: paypalPayzaperfect moneysolidtrustpay
                          getpaidmail registrace
 
 
Hot-Rods PTR
Hot-Rods PTR

Hot-Roads PTR vznikla v roce 2005 a kvalifikujeme ji jako třetí nejlepší emailovku součastnosti. Hodně velká výhoda je, že každý den chodí emaily za 0.005$ dále pak za 0.0025$ a 0.001$ na stránce jsou nějaké kliky za 0.0025$ a 0.001$ případně ještě 0.0005$, určitě je dobré zde být a mít to jako další jistotu, není tady NewSurfer, PaidTopromote se tady moc nevyplatí protože zde je jen 0.15$ CPM. Vyplácejí na PayPal, serve a Payza ihned po dosažení 3$.

Výplatní minimum: 3$
Vyplácí na: paypalPayza
                          hot-roadptr
 
 
DreamMails
DreamMails

DreamMails vznikla v roce 2007 a je zde mnoho reklam, které se zde dají odklikávat velice rychle přidržením levého CTRL a klikáním na reklamy. Důvodem proč se umístila výše než ostatní je zde sekce contest PTC, kde každý 500tý klik vyhrává 0.1$, reklam tam je skutečně několik stovek, takže doporučuji vyklikávat pouze určité sekce. Emaily se zde rozhodně vyplatí nastavit na site inbox, protože jich hodí několik desítek denně, ale jsou nizko hodnocené. Je zde aktivní každý měsíc klikací soutěž o menší peníze cca 1$ a o body, nejlepší je za body jak už vyklikané případně vyhrané zakoupit reklamu, a tu pak používat na propagaci v new surfers, nebo si za ni v sekci ReedemForAds koupit třeba prokliky, hodně doporučuji zde dělat PTP na donkeymails. Klikačka je vhodná spíše pro lidi kteří se chtějí věnovat PTP a nebo si chtějí dělat reklamu na jiné projekty a vyhrávat tak ruzné soutěže. Payout je zde nízký a to pouze 1$ na PayPal a Payzu. Při registraci nezakšrtávejte tyto fráze: Bot User (Don't Check This!),Delete My Account (Cheat Word!), Proxy User (Don't Check This!), Search a zaškrtňěte si pouze jedno pohlaví buď Male = muž nebo female = žena.

Výplatní minimum: 1$
Vyplácí na: paypalPayza
                          dreammails registrace
 
 
YouveGotAds
YouveGotAds

YouveGotAds vznikla v roce 2006 a je zde mnoho reklam, které se zde dají odklikávat velice rychle přidržením levého CTRL a klikáním na reklamy. V této klikačce Vás potěší, takže doporučuji vyklikávat pouze určité sekce. Emaily se zde rozhodně vyplatí nastavit na site inbox, protože jich hodí několik desítek denně, ale jsou nizko hodnocené. 2x denně přijdou za 0.25c takže je dobré si je pak ručně najít a odklikat, ale po 15 dnech se přesouvají do koše. Nejlepší je za body jak už vyklikané případně vyhrané zakoupit reklamu, a tu pak používat na propagaci v new surfers, nebo si za ni v sekci ReedemForAds koupit třeba prokliky, hodně doporučuji zde dělat PTP na donkeymails. Klikačka je vhodná spíše pro lidi kteří se chtějí věnovat PTP, ale rozhodně i pro ty kteří si chtějí vydělávat. Payout je zde nízký a to pouze 1$ na Payzu. Při registraci nezakšrtávejte tyto fráze: Delete me, Cheaters Click here, Proxy User (Don't Check This!), Search, I Cheat, Search(site support) a zaškrtňěte si pouze jedno pohlaví buď Male = muž nebo female = žena.

Výplatní minimum: 1$
Vyplácí na: Payza
                          youvegotads registrace
 
 
AwesomeEmails4u
awesomeemails4u

AwesomeEmails4u jedna z dalších emailovek jedoucích od roku 2003, určitě zde doporučujeme nastavit emaily při registraci na site inbox, protože jich chodé taktéž hodně za málo, doporučujeme zde odklikávat sekci Paid2Click kde se nachází několik reklam za 0.1c jedná se o emailovku, která je opět vhodná pro propagaci jiných projektů případně na PTP na donkeymails. Peníze a body jsou taktéž směnit do reklamy. Klikat zde můžete rychle přidržením levého CTRL a klikáním na reklamy. V sekci Contest PTC je každý 100tý klik za 1 cent takže se vyplatí si někdy tu sekci proklikat. Při registraci nezaškrtávat Iam a Cheater, Please take my money, cant read englisch a Searches. Vyplácí se zde 1$ na Payza.

Výplatní minimum: 1$
Vyplácí na: Payza
                          awesomeemails4u registrace
 
 
BillionDollarMails
billiondollarmails

BillionDollarMails je hezká emailovka, kde chodí emailu i za 0.1 a 0.25 centů, taktéž chodí i nižší, ale nejlepší je nastavit si zde site inbox, a emaily ručně odklikávat, není zde focus, takže můžete opět odklikávat reklamy hromadně pomocí CTRL. Dávají zde zdarma upgrade o který si můsíte napsat. Jsou zde i kliky za body, a doporučuji body měnit na reklamu a dělat PTP na DonkeyMails. Jedná se o další doplňkovou emailovku, kde strávíte dvě minuty denně, a proto by jste zde neměli chybět.

Výplatní minimum: 3$
Vyplácí na: Payzapaypal
                          billiondollarsmails registrace
 
 
My-PTR
my-ptr

My-PTR je emailovka která byla spuštěna v roce 2006 a je zde stejný admin jako u DreamMails, určitě zde doporučujeme nastavit emaily při registraci na site inbox, protože jsou pouze za 0.015c, doporučujeme zde odklikávat sekci ContestPTC a flower room, případně dle potřeby i jiné sekce jedná se o emailovku, která je opět vhodná pro propagaci jiných projektů případně na PTP na donkeymails. Peníze a body jsou taktéž směnit do reklamy. Klikat zde můžete rychle přidržením levého CTRL a klikáním na reklamy. V sekci Contest PTC je každý 50tý klik za 0.25 centů takže se vyplatí si někdy tu sekci proklikat. Při registraci nezaškrtávat Delete My account, Search Ads. Vyplácí se zde 1$ na Payza a Paypal. Dejte si pozor aby Vaše žádost, o výplatu nepřesáhla 3$ na PP a 2,5$ na payza, vždy požádejte o toto maximum, a pak si zase zažádáte znovu. Rozhodně se zde vyplatí klikat v sekci Contest PTC kvůli bodům a jako u výše uvedených emailovek, začít dělat PTP a propagovat DonkeyMails, případně No-Minimum. Rozhodně si kliky kontrolujte v sekci ClickClimber, protože zde je každý měsíc soutěz o peníze a body, opět vynikajicí pro reklamu.

Výplatní minimum: 1$
Vyplácí na: paypalPayza
                          myptr registrace
 
 
StCashUnlimited
StCashUnlimited registrace

StCashUnlimited jede a vyplácí již od roku 2003, určitě zde doporučujeme nastavit emaily při registraci na site inbox, protože jich chodé taktéž hodně za málo, doporučujeme zde odklikávat sekci ContestPTC a Timebar PTCs kde se nachází reklamy za body,  jedná se o emailovku, která je opět vhodná pro propagaci jiných projektů případně na PTP na donkeymails nebo no-minimum. Peníze a body jsou taktéž směnit do reklamy. Klikat zde můžete rychle přidržením levého CTRL a klikáním na reklamy. V sekci Contest PTC je každý 50tý klik za 0.25c cent takže se vyplatí si někdy tu sekci proklikat. Při registraci nezaškrtávat I disagree witch therms, Search, Masspay, delete me,  a i cheat. Vyplácí se zde 1$ na Payza nebo PayPal. Dejte si pozor aby Vaše žádost, o výplatu nepřesáhla 3$ na PP a 2,5$ na payza, vždy požádejte o toto maximum, a pak si zase zažádáte znovu. Rozhodně se zde vyplatí klikat v sekci Contest PTC kvůli bodům a jako u výše uvedených emailovek, začít dělat PTP a propagovat DonkeyMails, případně No-Minimum. Rozhodně si kliky kontrolujte v sekci ClickClimber, protože zde je každý měsíc soutěz o peníze a body, opět vynikajicí pro reklamu. Jedná se o další emailovka od admina My-PTR a dream mails.

Výplatní minimum: 1$
Vyplácí na:paypalPayza
                          Stcashunlimited registrace
 
 
ShowCasePTR
 ShowcasePTR

ShowCasePTR jede a vyplácí již od roku 2003, určitě zde doporučujeme nastavit emaily při registraci na site inbox, protože jich chodé taktéž hodně za málo, doporučujeme zde odklikávat sekci ContestPTC a Timebar PTCs kde se nachází reklamy za body,  jedná se o emailovku, která je opět vhodná pro propagaci jiných projektů případně na PTP na donkeymails nebo no-minimum. Peníze a body jsou taktéž směnit do reklamy. Klikat zde můžete rychle přidržením levého CTRL a klikáním na reklamy. V sekci Contest PTC je každý 100tý klik za 1c cent takže se vyplatí si někdy tu sekci proklikat. Při registraci nezaškrtávat nic se seznamu (zakšrtněne si jen iam male =muž nebo iam female = žena. Vyplácí se zde 1$ na Payza nebo PayPal. Dejte si pozor aby Vaše žádost, o výplatu nepřesáhla 3$ na PP a 2,5$ na payza, vždy požádejte o toto maximum, a pak si zase zažádáte znovu. Rozhodně se zde vyplatí klikat v sekci Contest PTC a Treasure Room, začít dělat PTP a propagovat DonkeyMails, případně No-Minimum. Rozhodně si kliky kontrolujte v sekci ClickClimber, protože zde je každý měsíc soutěz o peníze a body, opět vynikajicí pro reklamu. Jedná se o další emailovku od admina My-PTR a dream mails a StCashUnlimited.

Výplatní minimum: 1$
Vyplácí na:paypalPayza
                          showcaseptr registrace
 
YouGetProfit
reklama2
Progresivni zhodnoceni
bloggerczVše o pokemonech
Seo servisTOPlistVýdělek na internetuKatalog web stránek Webatlas.czVýdělek na internetu
reklama2RothaBuxKryptotop

 
Flag Counter
Copyright © by vydelejnainternetucz 2017-2018 > Přísný zákaz kopirování z těchto stránek > Optimalizováno pro Chrome, Firefox, Opera
Na veškerý obsah webu www.vydelejnainternetu.cz se vztahuje autorský zákon,
jeho kopírováním nebo napodobováním se vystavujete podání žaloby dle trestního zákoníku.

Výdělek na internetu, klikačky, emailovky, scam, ptc, ptr, paypal, payza, klikny, vydelek, výdělek, vydelek na netu, výdělek na netu, vydeleknanetu, peníze, cash from web, earn, earn money, earnmoney, finance, financial, soutěže, contest, zvýšení návštěvnosti, neobux, peníze z internetu, penízenanetu, peníze na internetu, výdělky, výdělky online, vydělávej, cash, zarobok na internete, vydělávej, my cash bar,mycashbar, surfbary, manualsurfy, autohitsy, autosurfy, hyip, scam list, matrix, fondy, investiční fondy, placené emaily, výdělek PTC, výdělek PTR, výdělek prostřednictvím internetu, práce, brigáda, brigády na internetu, job na netu, job na internetu,bitcoin,btc,clixsense,neobux,ethereum,litecoin,dogecoin,ripple,xrm
Jak vydělat bitcoiny zdarma, Výdělek bitcoinů zdarma, Jak těžit kryptoměny, Těžba kryptoměn, Výdělek z domova, Výdělek z pohodlí domova, Podnikání z domova, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin, Satoshi, Bitcoiny zdarma, výdělek bitcoinů, reklama zdarma, inzerce zdarma, vydelej na internetu cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one