Výdělek na internetu   Výdělek na internetuVýdělek na internetu

Nejlepší  stránka v ČR, zaměřená na Výdělek na internetu ,vybudujete si pasivní příjem? Klikněte a začněte
Náš web je nejpřehlednější a denně aktualizovaný, nesledujte jiné stránky, nemají přehled.

Vítejte ve světě finančních nezávislostí a výdělků na internetu, začněte teď hned. Pokud potřebujete poradit využijte prosím náš živý CHAT. 
Sledujte nás: Novinky na facebookuFacebook | twitterTwitter | YoutubeYouTube | Google+ novinkyGoogle+ | Diskuzní forum


PŘEHLEDNOVINKYNovinky na facebookuYoutubetwitter


ČLENOVÉ

E-mail
Heslo
Zaregistrujte se u nás kliknutím na nový uživatel, po registraci Vám přibude v menu "Členská sekce"


KURZY

USD Vlajka meny USD změna {value}%
EUR Vlajka meny EUR změna {value}%
PLN Vlajka meny PLN změna {value}%


BITCOIN KURZ

bitcoin price chart
bitcoin price chart


NOVÉ KLIKAČKY


  ClixUniverse
  


NEJ KLIKAČKY


  neobuxyougetprofit 
  twickerzfamilyclix
  silverclixclixsense
  goldenclixbuxvertise
  btcclicks


PENĚŽENKY

paypal registracepayza registrace
perfectmoney registracesolidtrustpay registrace
okpay registracepayeer registrace
skrill registracebitcoin registrace
advcash registrace
 

Reklama


Bts bitcoinlivecasino 160x600

FamilyBTC

Klikačky

Klikačky

Platící a ověřené klikačky 2004-2017

Pokud potřebujete pomoct, nebo pokud máte nějaké otázky pošlete mi e-mail na vydelejnainternetucz@gmail.com, nebo použijte live chat v pravém horním rohu nad TRAY lištou (hodinami).

 
NeoBux
NeoBux

Neobux vznikla v roce 2008. Jedná se o nejlepší a nejstabilnější klikačku v součastnosti. Je přehledná a disponuje zajimavou funkcí adprize, kde za každou odklinutou reklamu máte 4 šance do adprize, a můžete vyhrát až 50$ nebo golden členství v hodnotě 90$, důrazně doporučuji stáhnout si AdAlert adonn abyste nepřišli o žádnou reklamu když jste právě u PC. Za každý klik taktéž máte neopoint, kde po 30 000 odkliknutých reklamách si zdarma můžete upgradovat roční Golden členství. Výplaty jsou instantní.
 

Reffback akce!

Vydělávejte nyní na této klikačce 2x tolik. Pokud se zaregistrujete u Neobuxu, dáme Vám za každý klik navíc 0.0025$ stačí se registrovat přes výše uvedený odkaz "Registrace" a napsát na náš E-mail. Individuálně se domluvíme na intervalu vyplácení.

Hodnocení
Výplatní minimum: 2$
Vyplácí na: paypalpayzanettelerskrill
                          
NeoBux
  
YouGetProfit
YouGetProfit

YouGetProfit je velice jedinečná stránka (nejen klikačka), kde si skutečně můžete dobře vydělat peníze, je zde více možností výdělků, od roku 2013 již spolehlivě fungují a rychle vyplácejí, za touto klikačkou stojí stejná firma jako Twickerz. Můžete si zde koupit reklamní balíček s reklamou za 25$, a pokud každý den odklikáte reklamy, tak po měsíci dostanete zpět 30$, což je zcela senzační, protože reklamu v hodnotě několika dolarů máte zdarma, a ještě vyděláte. Investice a kupování balíčku však není nutné, i tak se zde nachází hodnotné reklamy.

Výplatní minimum: 2$
Vyplácí na: bitcoinpayzaperfect money
                          YouGetProfit
 
 
Twickerz
Twickerz

Twickerz vznikla v roce 2011. Tato klikačka je velice zajimavá, a taktéž se stala stabilní klikačkou, určitě si oblíbíte sekci TwickGrid, kde s trochou štěstí můžete vyhrát až 5$ nebo nižší výhry. Rozhodně stránka je přijemná, dobře se na ní pracuje. Můžete zde mít neomezené množství referrálů i bez upgrade. Pro vyplacení je nutno do klikačky investovat, vyplatit si poté můžete nechat 150% např. investujete 5$ a vyplatíte si 7.5$

Hodnocení
Výplatní minimum: 1.5$
Vyplácí na: bitcoinpayzasolidtrustpayperfect money
                          Twickerz
 
FamilyClix
familyclix

FamilyClix je další spolehlivá klikačka, která jede již od roku 2014 a spolehlivě vyplácí, mají zde nizký 2$ payout a klikačka je ve světe hodně oblibená, taktéž se zde nachází FamilyGrid, kde máte každý den 20 šancí a vyhrát můžete 0.01$-0.05$. Jako standartní člen zde můžete mít až 200 přímých referrálů. Referrálové se zde dají kupovat i pronajímat, pokud nějaké máte i přímé, můžete je dokonce i prodávát. Rovněž si zde můžeme za 5$ koupit reklamu, a každý den dostaneme 0.06$ po dobu 100 dnů, tudíž máme reklamu zdarma a ještě na tom vyděláme 1$. Zde by neměl chybět žádný kliker.

Výplatní minimum: 2$
Vyplácí na: bitcoinpayzaPayerperfect moneysolidtrustpay
                          FamilyClix
 
 
FamilyBTC
FamilyBTC

FamilyBTC je sesterskou stránkou jedne z nejlepších klikaček FamilyClix. Na stránce naleznete kliky v BTC (satoshi). Součásti této klikačky je i Faucet, ve kterém můžete každých 15 minut sbírat své satoshi, stačí když si jen prohlídnete reklamu v tomto faucetu, tato možnost se nachází v sekci Earn Money > Faucet. Klikačka vyplácí po dosažení 0.0004 BTC a to na Bitcoinovou peněženku. Vynikajcí je zde i Clixgrid ve kterém máte každý den 250 pokusů a jako výhru zde nenajdete peníze ale mnoho reklamy, stačí tedy klikat a máte zaručené výhry, každý klik vyhrává a je to v podstatě nejlepší věc na této klikačce.

 

Hodnocení
Výplatní minimum: 0.0004 BTC
Vyplácí na: bitcoin
       FamilyBTC
 
 
SilverClix
SilverClix

SilverClix je další ověřená a platící klikačka, která vznikla v roce 2013 a je součástí Golden Group 2012, jedná se o velice přehlednou a jednoduchou klikačku. Reklam je zde je dost. Radost Vám udělá taktéž SilverGrid, kde máte každý den šanci vyhrát až 2$ za klik. Každý den máte 20 pokusů do SilverGrid, jako standartní člen můžete mít až 150 přímých referrálů. Možnost je i pronajímat referrály, nebo si dokonce i koupit aktivní, kde cena se odvíjí od celkové aktivity. U této firmy zkrátka nesm

Hodnocení
Výplatní minimum: 3$
Vyplácí na: bitcoinpayzaPayerperfect money
                          SilverClix
  
GoldenClix
GoldenClix

GoldenClix je další stabilní klikačka, která jede již od roku 2012 a spolehlivě a rychle vyplácí své členy. Payout je sice trošku vyšší, ale to vůbec nevadí. Můžete zde mít nekonečné množství přímých referrálů a taktéž jako u SilverClix, můžete referrály i pronajímat. Reklam je zde rovněž dost, každý měsíc v této klikačce probíhá soutěz o nejlepší klikery, tudíž lidi s nejvíce odklikanými reklamami, vyhrávájí až 500$, je tam více pozic, takže se můžete umístit na nějaké nižší pozici. Jistě Vás potěší, že se zde nachází GoldenGrid, takže můžete vyhrát zcela jednoduše 2$ za klik v GoldenGridu. Klikačka ve které by opět neměl chybět nikdo kdo chce vydělávat na internetu.

Hodnocení
Výplatní minimum: 5$
Vyplácí na: bitcoinpayzaPayerperfect money
                          GoldenClix
 
CliqueBook
cliquebook

CliqueBook je klikačka jedoucí od roku 2015 a spolehlivě vyplácí, je zde CliqueGrid a taktéž surf to win kde se dají vyhrát peníze. Nechybí zde ani CliqueGrid kde můžete vyhrát 2$ a máte na to 20 pokusů. Můžete zde mít 200 přímých referrálů jako standarné člen. Počet registrovaných členů se zde blíží k 500 000. Určitě byste měli patřit i vy k této klikačce. Můžete zde taktéž dělat TrafficExchange. Jedná se o persperktivní jistotu v dlouhodobém hledisku. Vyplácí na opravdu mnoho peněženek, a většinu z Vás potěší možnost nechat se vyplatit přímo na kartu Visa nebo mastercard.

Výplatní minimum: 5$
Vyplácí na: payzaperfect moneysolidtrustpayPayerskrillbitcoin
                          cliquebook
 
CliqueSteria
cliquesteria

CliqueSteria je od stejného admina jako CliqueBook, a jedná se o další jistotu ve světe klikaček. Funguje od roku 2016 a pomalu se blíží k 500 000 členům. Můžete zde mít 100 přímých referrálů, taktéž je zde Grid o 2$ a máte na to rovných 20 pokusů.  Vyplácí na 5 peněženek. Potěší Vás jistě výplaty na PayPal a Bitcoin.

Výplatní minimum: 5$
Vyplácí na: paypalpayzaperfect moneybitcoinPayer
                          cliquesteria
 
BuxVertise
buxvertise

BuxVertise je registrovaná společnost která pocitvě výplácí již od roku 2014, vyplatili svým členům již více než 840 000$, je zde přes 370 000 členů, na stránce je taktéž buxgrid ve kterém jsou častější výhry než u jiných klikaček, minimální výhra je 0.01$ a maximální 1$. Máte 25 pokusů denně. Je zde kolo štěstí na kterém můžete každý den točit a vyhrát až 5$ nebo body, které se dají převést na peníze v poměru 2000 bodů = 1 dolar navíc. Body jsou taktéž za schlédnuté reklamy a kliky v buxgridu. V sekci View Advertisments > Daily Raffle se nezapomeňte každý den přihlásit do slosování o body, podmínka je taková, že se podívate na 15 reklam, až poté se můžete přihlásit. Po registraci do této klikačky musíte potvrdit registraci odkazem v emailu. Rozhodně doporučujeme se zde zaregistrovat a vydělávat.

Výplatní minimum: 7$
Vyplácí na: paypalPayzasolidtrustpaynetteler

buxvertise registrace

 
 
Buxinside
Buxinside

Buxinside jede již od roku 2014 a spolehlivě vyplácí, je zde velice nizké výplatní minimum a to pouhých 0.10€, takže můžete žádat o peníze každou chvíli. Nezapomeňte na sekci PrizeIN, můžete zde každý den schlédnout až 25 stránek a vyhrát až 10€, což je super, navíc za 1000 odsurfovaných stránek máte bonus 0.1€. Nachází se zde i PTP sekce kde můžete vydělat až 0.20€ za CPM ( pro zkušené ). Tato klikačka vyplácí pouze na vertifikované účty u peněženek.

Výplatní minimum: 0.10$
Vyplácí na: paypalpayzabitcoinperfect moneyokpayPayeradvcash
 
                          Buxinside
 
 
GPTPlanet
gptplanet

GPTPlanet je klikačka která jede už od roku 2010 a zcela bezproblémově vyplácí své členy. Má ji na starosti ověřený administrátor, který rovněž vlastní klikačku ScarletClicks. U této klikačky můžete každý den zkusit štěstí v GPTGridu ve kterém můžete vyhrát až 1$ a máte na to každý den 10 pokusů. Vyhrát se dají i menší sumy okolo 1,5,10 centů. Na těchto stránkách je taktéž možnost TrafficExchange, neboli výměnu kliků, které Vám mohou přivést několik přimých referrálů. Díky stabilitě a nízkému minimu, je to zcela správná volba pro každého klikače. Rovněž zde sbíráte body a ty si můžete nechat převést na peníze. Jako standartní člen zde můžete mít až 100 přímých referrálů.

Výplatní minimum: 1$
Vyplácí na: paypalpayzaperfect money
 
                          GPTPlanet
 
 
ScarletClicks
scarletclicks

ScarletClicks jede již od roku 2009 a spolehlivě vyplácí, prakticky se jedná o úplně stejnou stránku jako je GTPplanet, stím rozdílem, že je zde o 1$ větší výplatní minimum, tedy 2$, stránku provozuje opravdu zkušený administrátor s velkými znalostmi reklamy, takže stránka pojede opravdu velice dlouho. Radost Vám určitě udělá sekce ScarletGrid, kde můžete vyhrát až 1$ a máte na to každý den 20 pokusů. Vzhled stránky je klidný a navodí tak dobré pracovní prostředí. Vaše kliky na reklamy a v scarletgridu jsou ohodnoceny body, za každý klik máte 1 bod, a ty si můžete převést na peníze. Jako standartní člen zde můžete mít 100 přímých referrálů. Jedná se o spolehlivou klikačku, u které by neměl chybět žádný kliker.

Výplatní minimum: 2$
Vyplácí na: paypalpayzaperfect money
 
                          scarletclicks
 
 
EkoClix

EkoClix je spolehlivá a platící klikačka která má nádherný motiv jara. Funguje od roku 2013. Zde se Vám bude opravdu klikat velice dobře. Je zde velmi nízké výplatní minimum, takže k výplatě se dostanete velice brzy. Určitě Vás potěší sekce EkoGrid, kde si můžete každý den zkusit vyhrát až 2$ a máte na to celkem 25 pokusů. Můžete si zde převést body které získáte klikáním na reklamy a v Ekogridu. Standratní členové mohou mít 100 přímých referrálů. Členů je tady skoro 100 000, takže pokud si tady zakoupíte někdy reklamu, určitě se dostane mezi lidi které potřebujete, napomůže Vám stím geografický filtr. Je to sesterská stránka od CroClix a EldiBux. Neváhejte a registrujte se do této perspektivní firmy.

Výplatní minimum: 1$
Vyplácí na: payzabitcoinperfect money
 
                          ekoclix
 
  
GrandBux
grandbux

GrandBux je registrovaná společnost v USA,spolehlivě vyplácí a fungují již od roku 2014 a jedná se o profesionální klikačku ve všech směrech, vyplácí se každou minutu a to doslova a hlavně vyplácí se ihned po žádosti takže instant, vyplatili svým členům již více než 3 000 000$, je zde několik kliků za 0.5c a zbylé se pohybují za 0.05c, nachází se zde taktéž GrandGrid, ve které můžete vyhrát až 5$ bohužél máte na to pouze 5 šancí denně. Sbíráte zde body, které můžete směnit na peníze. Lidi kteří mají koupený upgrade mohou využít prázdniny a vzít si dovolenou aniž by přišli o zisk s klikání. Každý den člověk s největším počtem bodů ziská 1000$ což je skutečně mnoho peněz. Můžete zde mít jako standrartní člen pouze 5 přímých referrálů, s upgradem pak můžete mít až neomezeně přímých referrálů. Určitě byste neměli chybět v této USA vlajkové lodi.

Výplatní minimum: 5$
Vyplácí na: paypalpayza
 
                          grandbux
 
 
DimondClix
Dimondclix

DimondClix jede od března roku 2016, a jedná se o další spolehlivou klikačku, ihned po registraci ziskáte 0.5$ do nákupní balance, klikačka se drásá dopředu mezi elity, a to prokazuje i fakt, že roční upgrade zde stojí pouze 10$ což je oproti jiným klikačkám opravdu pakatel. Určitě nebude chybět DimondGrid, ve kterém se můžete pokusit získat 1$ v 25 pokusech každý den. Vyhrát se dá i méně jako všude jinde. Jako standartní člen můžete ulovit až 100 přímých referrálů, upgradovaní potom neomezeně. Kliků na stránce je opravdu hodně, a výplatní minimum je také nízko na 2.5$. Jedná se o další ověřenou platící kliknu, ve které by jste neměli chybět.

Výplatní minimum: 2.5$
Vyplácí na: payzaperfect moneysolidtrustpaybitcoin
 
                          dimondclix
 
 
ClixUnion
Clixunion

ClixUnion je další spolehlivá klikačka, která vyplácí své členy, a snaží se dostat na nejlepší pozice klikaček. Je zde možnost mít 50 direct referrálů, s upgradem až 800, sbíráte body, které si můžete převést na peníze, hodně zajimavé může být, že body máte nejen za kliky, ale taktéž za referrály, za vložené peníze, a taktéž za to, že píšete na forum. Nechybí zde UnionGrid, kde si můžete zahrát každý den až o 2$ a pokusu na to máte rovných 25. Je zde zcela pravidelně soutěž o 200$ pro ty nejaktivnější členy. Výplatní minimum se dalo na zlatou střední cestu a potřebujete tudíž 5$, reklamy jsou hodnoceny vcelku dobře, najdete tu kliky za 0.005$ a 0.0025$. Tato klikačka vybočuje z davu v pozitivním slova smyslu a to tím, že se můžete nechat vyplatit rovnou na vaší Visu nebo Mastercard, tedy rovnou na kartu. Zde by měl být každý člen a čtenář našeho webu.

Výplatní minimum: 5$
Vyplácí na: payzaperfect moneybitcoin
 
                          clixunion
 
 
CroClix
croclix

CroClix je další stabilní klikačka, která funguje již od roku 2013 a spolehlivě vyplácí. Můžete si zahrát CroGrid, na kterém můžete vyhrát až 2$ a pustit se můžete s 25 šancemi každý den. Můžete zde mít jako standartní člen 100 přímých referrálů a výplatní minimum je velice nízko na 1$, body které zde získáváte za schlížení reklam můžete převést na peníze v poměru 5000 bodů = 1$, vzhled stránky je příjemný, členů na této stránce kteří vydělávájí peníze je zde již témět 100 000. Je to sesterská stránka EldiBux a EkoClix. Jistojistě se jedná o další spolehlivou klikačku, ve které členství pro zpořádaného moneymakera je povinnost.

Výplatní minimum: 1$
Vyplácí na: payzaperfect moneybitcoin
 
                          croclix
 
 
UltimateClixx
ultimateclixx

UltimateClixx již funguje zcela bezproblémově od roku 2014 a ukázalo se, že se jedná o další spolehlivou klikačku. Můžete zde hrát Ultigrid, ve kterém máte každý den 20 šancí a získat můžete až 1$, standartní členové zde mají možnost mít 100 přímých referrálů, upgrade neomezeně. Pokud jste upgrade člen a někdo z Vaších referrálů si zakoupí reklamu nebo premiové členství, ziskáváte % z jeho nákupu a to až do výše 50$ zcela zdarma. Za naše kliky rovněž sbíráme body, které můžeme směnit na peníze. Stránka je precizní a pro výplatu zde máte rovnou na výběr ze šesti peněženek.

Výplatní minimum: 5$
Vyplácí na: payzaperfect moneyPayersolidtrustpaybitcoinokpay
 
                          ultimateclixx
 
 
BuXP
buxp

Buxp je dlouhodobě platící klikačka, a to už od roku 2008, na stránkách této klikačky máte možnost i vyplňovat surveys(dotazníky), nebo můžete sledovat videa za které dostanete zaplaceno, dokonce i za odběr dostanete zaplaceno a nebo třeba můžete udělovat like na Facebooku, za které taktéž dostanete nějaké peníze. Členů je zde téměř 700 000 a to svědčí o popularitě klikačky. Jediná věc která zamrzí je trošku větší payout 7$, s trochou snahy, ho ale získáte rychle, pokud si občas odskočíte i do jiných sekcí než s klikama. protože tady máte peníze témeř jako v bance. Běží dlouho a ještě dlouho poběží. Upgrade zde není vůbec drahý při koupi na celý rok vyjde pouze na 4$ měsíčně a ještě ziskáte reklamu. Klikačka by na Vašem seznamu neměla chybět.

Výplatní minimum: 7$
Vyplácí na: paypalpayzabitcoin
 
                          buxp
 
 
BTCClicks
btcclicks

BTCClicks je pro Vás příležitostí jak si jednoduše vydělat minibitcoiny (satoshi) firma funguje již od roku 2013 a spolehlivě vyplácí na Bitcoin peněženky. Výplata je pouze 10 tisíc satoši. Funguje zde i referreční systém, můžete si i referrály rentovat. Nabízí se zde možnost přepnutí stránek mezi mBTC bits a BTC. Je zde i premiové členství které není nekterak drahé, a pokud máte alespoň 5aktivních referrálů už se Vám vyplatí. Na stránce se různě objevují kliky i během dne, kliky jsou zde za 24-80 satoshi, ale mohou být i víc. Další informace ohledně Bitcoinů. Pokud ještě nemáte peněženku na bitcoiny můžete si ji založit.

Výplatní minimum: 0.1mBTC= 10 000 satoshi
Vyplácí na: bitcoin
 
                          btcclicks
 
  
EldiBux
eldibux

EldiBux j vyplácí již od roku 2015 stabilně a zcela spolehlivě své členy. Jedná se o sesterskou klikačku firem CroClix a EkoClix. Můžete zde mít 50 přímých referrálů jako standartní členové, s upgrade až 100 000. Jedná se o velice zajimavou stránku, které nechybí ani EldiGrid, který zde naleznete jako Clixgrid ve kterém máte 25 pokusů každý den a můžete získat až 2$ body za reklamy a gridy zde můžete směnit na peníze v hezkém poměru 5000 kliků za 1$ což je pěkné vzhledem k tomu, že se jedná o peníze navíc pro Vás. Rozhodně potěší fakt, že se můžete nechat vyplatit na spoutu peněženek, a ještě více potěší minimální výplata je pouze 1$ a to i na PayPal. Rozhodně doporučujeme registraci.

Výplatní minimum: 1$
Vyplácí na: paypalpayzaperfect moneybitcoin
 
                          eldibux
 
EpicClix
epicclix

EpicClix funguje zcela bezproblému od roku 2015 a vyplácí své členy. Momentálně je zde možno vyplatit 200% z peněz které investujeme. Tudíž pokud investujeme 10$ můžeme si nechat vyplatit 20$ a budeme mít reklamu zdarma a 20$ které jsme si vydělali, investovat můžeme až si budeme žádat o peníze. Rozhodně se jedná o spolehlivou klikačku, a nechybí zde ani EpicGrid, který se nám zdá opravdu epický. Podařilo se nám vyhrát několikrát po sobě. V sekci kde jsou reklamy nezapomeňte zadat captcha stejně jako v Legacyclix až poté se Vám odemknou reklamy, a velký pozor si dejte na červený cheat link kde je napsáno cheaters, jak vidéte u reklamy, strhlo by Vám to z ůčtu 5 centů je to ochrana proti klikacím robotům. Zde by neměl chybět nikdo kdo už ví o čem jsou klikačky.

Výplatní minimum: 4$
Vyplácí na: payzabitcoin
 
                          epicclix
 
 
ClixBlue
clixblue

ClixBlue je klikačkou modrou se znamenitým desingem. Jede již od roku 2014 a spolehlivě platí. Mají téměř 300 000 členů, platí na mnoho peněženek. Reklama je zde velice levná a to 0.49$ za 1000 kliknutí. Standartní členové mohou mít až 100 referrálů. Za klikání na reklamy a bluegrid dostáváte body, které můžete směnit v kurzu 10000=1$, taktéž ziskáváte klíče, kterýma můžete otevírat truhlu, a jsou tam docela hezké výhry. Výplaty jsou instantně, tedy ihned po požádání. V bluegridu máte každý den 25 pokusů vyhrát až 5$, je docela zajimavě udělaný oproti jiným klikačkám.

Výplatní minimum: 5$
Vyplácí na: paypalpayzasolidtrustpay
 
                          clixblue registrace
 
 
MayaClix
mayaclix

MayaClix je další stylová klikačka. Tentokrát přichází včelka mája a bude Vás doslova bavit klikat na reklamy. Nechybí zde MayaGrid o 1$ s 20 pokusy každý den. Převádění bodů zde současně není možné. Standartní členové mohou získat 150 referrálů, upgradovaní pak až 99999. Tato klikačka vyplácí manuálně a nemělo by to trvat déle než 48 hodin.

Výplatní minimum: 3$
Vyplácí na: payzaperfect money
 
                          mayaclix
 
  
GuruClix
guruclix

GuruClix je klikačka jedoucí od března 2016, vyplácí. Gurugrid se na této stránce bohužél nenalézá. Standratní členové této stránky mohou mít 200 přímých direct referrálů. Výhodou této firmy je, že platí jako jedna z mála firem přímo na kartu VISA/Mastercard.

Výplatní minimum: 5$
Vyplácí na: payzaperfect money​​bitcoin
 
                          guruclix
 
 
 JillsClickCorner
jillsclickcorner

JillsClickCorner jedna z nejstarších klikaček, které fungují a spolehlivě vyplácejí, začala již na přelomu roku 2005/2006, kliky zde jsou nějaké za 0.1c a zbytek je za 0.02c, je zde velice nizký payout na ok pay a sensi pay ve výši 0.10$ na PayZu a PerfectMoney je to 1$, hodně zajimavé na této stránce jsou Soutěže v klikání které probíhají každý měsíc, a je tam několik výher v celkové výši cca 30$ kde první místo bere 10$ druhé 5$ atd. Máte šanci se umístit v žebríčku, když budete každý den klikat na odkazy. Zajimavá pro některé může být taky Referral contest, kde sbíráte referrály a pokud se umístíte v tabulce opět vyhráváte 100$ dle umístění, první místo 35$ atd. Klikačka už má dobu své slávy za sebou kdysi byli ty soutěže třeba za 300$ nicméně klikačka stabilně má 500 000 členů a pokud chcete klikat najisto, rozhodně se přidejte. Pokud se zaregistrujete a podpoříte nás v reff contestu, tak Vám děkujeme.

Výplatní minimum: 0.10$
Vyplácí na: paypalpayzaokpayperfect moneysolidtrustpay
 
                          wadojooo
 
 
Clixten
clixten

Clixten jede již od roku 2012, vzhledově se podobá GPTplanet nebo ScarletClicks, jede na stejném skriptu. Klikačka ma nizký payout jen 2$ a reklama taktéž není nijak drahá. Vyplácí spolehlivě a bezproblému. Standartní členové mohou mít 100 přímých referrálů, upgrade zase neomezený počet. Roční silver členvství stojí 20$ a určitě se vyplatí, pokud máte nějakých 10-15 aktivních referrálů. Reklam je zde vcelku hodně. Klasicky se sbírají body, které se dají převést na peníze v poměru 10 000bodů = 1$. Na stránce se nachází ExchangeTraffic, takže možnost jak získat do svých projektů další referrály.

Výplatní minimum: 2$
Vyplácí na: paypalpayzabitcoinperfect moneyPayersolidtrustpay
 
                          clixten
  

Platící a ověřené emailovky 2004-2017DonkeyMails
DonkeyMails 

DonkeyMails je nejstarší a nejlepší emailovka současnosti. Jede od roku 2005 a aktuálně má přes 1 500 000 členů, vyplatila svým členům již více než 3 000 000$. Pravidelně chodí emaily za 0.0025$, kliky na stránce jsou za 0.1 a 0.02 centů a taktéž je tam mnoho kliků za body. Je to stránka vynikající pro jistý výdělek, i pro dobrou reklamu. Zkušení určitě ocení, že je zde PaidToPromote a to 0.5$ za CPM. Velice dobrý je zde new surfer, který má zhruba 50 000 hitů týdně, takže se jedná o největší new surfer ve všech emailovkách. Další podstatným pozitivem této stránky je velice příjemný vzhled, a možnost mít referrály až do 5 úrovně. Výplatní minimum zde začíná na 0.01$. A výplata je během několika dnů na peněžence. Zde by měl být opravdu každý.

Hodnocení
Výplatní minimum: 0.01$
Vyplácí na: Payzapaypalperfect moneysolidtrustpayokpayPayer

donkeymails
 

 
No-Minimum
nominimum

No-Minimum vznikla už dokonce v roce 2004 a ihned po DonkeyMails, se jedná o druhou nejlepší emailovku. Emaily zde chodí pravidelně v hodnotě 0.0025$ a 0.001$, kliky na stránce jsou za 0.001-0.0002$, je zde dokonce možnost mít referrály až do 6 úrovně. Taktéž je zde PTP, ale jen 0.35$ za CPM, tedy menší než u DonkeyMails. Radost taktéž udělá New Surfer, který můžete použít do reklamy, a je tam traffic asi 35-40 tisíc týdně. Aktivních je zde témeř 300 000 členů a emailovka svým členům vyplatila přes 200 000$. Pro každého kdo chce mít jisté peníze a nebo chce reklamu pro jiné své projekty, je členství určitě samozřejmostí. Úplně zde stačí emaily. Další výhoda je minimální payout pouze 0.01$

Hodnocení
Výplatní minimum: 0.01$
Vyplácí na: Payzapaypalperfect moneysolidtrustpayokpayPayer
                          nominimum
 
 
Hot-Rods PTR
Hot-Rods PTR

Hot-Roads PTR vznikla v roce 2005 a kvalifikujeme ji jako třetí nejlepší emailovku součastnosti. Hodně velká výhoda je, že každý den chodí emaily za 0.005$ dále pak za 0.0025$ a 0.001$ na stránce jsou nějaké kliky za 0.0025$ a 0.001$ případně ještě 0.0005$, určitě je dobré zde být a mít to jako další jistotu, není tady NewSurfer, PaidTopromote se tady moc nevyplatí protože zde je jen 0.15$ CPM. Vyplácejí na PayPal, serve a Payza ihned po dosažení 3$.

Výplatní minimum: 3$
Vyplácí na: paypalPayza
                          hot-roadptr
 
BTCSměnárna
CashMyBar
 
Copyright © by vydelejnainternetucz 2017 > Přísný zákaz kopirování z těchto stránek > Optimalizováno pro Chrome, Firefox, Opera
Na veškerý obsah webu www.vydelejnainternetu.cz se vztahuje autorský zákon,
jeho kopírováním nebo napodobováním se vystavujete podání žaloby dle trestního zákoníku.

Výdělek na internetu, klikačky, emailovky, scam, ptc, ptr, paypal, payza, klikny, vydelek, výdělek, vydelek na netu, výdělek na netu, vydeleknanetu, peníze, cash from web, earn, earn money, earnmoney, finance, financial, soutěže, contest, zvýšení návštěvnosti, neobux, peníze z internetu, penízenanetu, peníze na internetu, výdělky, výdělky online, vydělávej, cash, zarobok na internete, vydělávej, my cash bar,mycashbar, surfbary, manualsurfy, autohitsy, autosurfy, hyip, scam list, matrix, fondy, investiční fondy, placené emaily, výdělek PTC, výdělek PTR, výdělek prostřednictvím internetu, práce, brigáda, brigády na internetu, job na netu, job na internetu,bitcoin,btc,clixsense,neobux .
bloggerczVše o pokemonech
Seo servisTOPlistVýdělek na internetuKatalog web stránek Webatlas.czEvropský katalog stránekVýdělek na internetu
Flag Counter
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one