Nejnovější Videa
PŘEHLEDNOVINKYNovinky na facebookuYoutubetwitter


ČLENOVÉ

Email
Password
Zaregistrujte se u nás kliknutím na nový uživatel, po registraci Vám přibude v menu "Členská sekce"


KURZY

USD Vlajka meny USD změna {value}%
EUR Vlajka meny EUR změna {value}%
PLN Vlajka meny PLN změna {value}%


BITCOIN KURZPENĚŽENKY

paypal registracepayza registrace
perfectmoney registracesolidtrustpay registrace
okpay registracepayeer registrace
skrill registracebitcoin registrace
advcash registrace
 
 


Reklama
BTC směnárna
Bts bitcoinlivecasino 160x600
Kryptotop

Začínáme

Jak začít vydělávat na internetu
Jak začít s výdělkem na internetu
Výdělek na internetu

Dobrý den, rád bych Vás přivítal, na své stránce, která je díky své přehlednosti, a informovanosti, nejpřehlednější v České a Slovenské republice, klademe si velký důraz na pravdivé informování, a uznávání skutečností. Rád bych se s Vámi podělil o své zkušenosti. Výdělkům na internetu se věnuji od roku 2004, během této doby jsem opravdu přišel na to, že na internetu se dá skutečně vydělat a věřte, že pokud se budete snažit příjdete si na stovky až tisíce korun měsíčně, ale pokud vynaložíte veškeré své úsilí, tak se to pro Vás může stát hlavním příjmem. Chytneme Vás za ruku a naučíme Vás vydělávat peníze na internetu, sdělíme Vám veškeré naše TIPY a triky a postupy, abyste byli úspěšní. V Případě jakýhkoliv nejasností mi napište, rád Vám se vším pomohu. Nebo využijte online chat v pravo dole.
A teď krok za krokem se můžete spolu semnou pustit do výdělku na internetu.

1. Krok, podívejte se prosím na první video nejčastější dotazy, které je níže
2. Krok, v sekci Začínáme > Peněženky si založte alespoň 1-2 peněženky, doporučuji PayPal a PayZa
3. Krok, podívejte se na druhé naše video "Videonávod Klikačky a emailovky
4. Krok, v sekci
Klikačky sa
Emailovky e zaregistrujte do všech klikaček a firem. Dle návodu v kroku 3
5. Krok, ihned jakmile budete mít odklikány klikačky, přesměrujte se na 6 krok.
6. Krok
, v sekci Jiné, se podívejte do všech projektů, včetně anket, bitcoinů a android sekce.
7. Krok, sledujte sekci Soutěže aby Vám neunikla nějaká soutěž o peníze nebo referrály, kterou pořádáme.
8. Krok, pravidelně sledujte naše webové stránky, a naší FB stránku, a naše diskuzní forum aby Vám něco neuniklo

 
Podívejte se prosím na naše Videonávody.

 
1) Nejčastější dotazy
(tento návod Vám zodpoví velkou část Vaších dotazů,pokud chcete začít vydělávat peníze)


2) Videonávod Klikačky
(tento návod Vás naučí registrovat se a následně pracovat s klikačkami)
 
Po schlednutí videa se můžete rovnou pustit do registrací v sekci Klikačky nebo pokračovat se čtením :-) Pokud již u nás máte účet, tak návod na Emailovky naleznete v členské sekci.
Zaregistrujte se na našem
diskuzním forum, a sledujte naší FB stránku.
Novinky z naších stránek taktéž naleznete v sekci Domů > Novinky

Na naší stránce naleznete:

Klikačky [Paid To Click]

• Paid To Click - nebo klikačky Pojem pochází z anglického slova Placený klik, zaplacený klik nebo placené kliknutí.
• Klikáte na reklamní bannery, po uplynutí určitého časové intervalu (5-60sec) se Vám započítají peníze nebo body, dnes v hodně případěch peníze i body.
• Peníze jsou samozřejmně v $ (dolarech) a vyjímečně v € ( eurech ), jen zřídka kdy se objevují jiné měny.
• Klikání na reklamní bannery je časově nenaročné, zabavné, a bez investic, můžete si klidně u toho pustit film,chatovat na FaceBooku, nebo se věnovat nějaké jiné aktivitě.
• Klikačkami se dá vydělat od 1000-3000 Kč měsíčně, vše se odvíji od toho, v kolikati klikačkách pracujete, a zda-li se odklikávání věnujete každý den, díky naším soutěžím, si můžete přijít na daleko větší peníze. Taktéž, pokud se rozhodnete, že chcete vydělávat ještě více, určitě doporučujeme, abyste pomohli zaregistrovat Vaše kamarády přes Váš Refferenční odkaz, který máte u každé emailovky, kamarádi pak o nic nepříjdou, ale každým klikem který učiní, Vám vydělavají peníze navíc. Celé to platí daná klikačka, za odměnu, že jste přivedli nového člena.
• V rámci maximalizování Vaších výdělků Vám doporučujeme registrovat se pouze skre náš web, a dát si pozor na ostatní stránky, které mohou být nebezpečné. Na Našem webu najdete pouze ověřené, a čisté stránky.

Seznam těch nejlepších a platících klikaček najdete v sekci Klikačky

Na naší stránce dále naleznete:

Emailovky [Paid to Read]

• Paid to Read  neboli emailovky - Pojem pochází z anglického slova Placený za email, placený email, nebo zaplacený email.
• Emailovky fungují na podobném principu jako klikačky, akorát navíc chodí do Vaší emailové adresy, emaily, za které dostanete zaplaceno, po otevření emaily, otevřete odkaz, zase vyčkáte nějakou dobu než se Vám peníze započítají, zpravidla 10 - 30 sec. Nebojte se, že Vám bude chodit hromada Emailů a Vy je nebudete zvládat odklikávat, jedná se o pár emailů denně.
• V emailovkách si můžete ihned při registraci zvolit pojem kam chcete zasílat emaily, za které budete mít zaplaceno, pokud nechcete dostávat emaily na Váš osobní email, tak použijte funkci "Site Inbox" a placené emaily budete mít vždy po přihlašení na dané emailovce v sekci site inbox :)
• V emailovkách take můžete klikat na reklamní bannery, někdy bývají ovšem méně finančně ohodnocené než v klikačkách
• Výdělek z emailovek se může pohybovat ve stejných řádech jako v klikačkách 1000-3000 Kč měsíčně, zase se může jednat o vyší sumy, pakliže máte pod sebou zaregistrováné další lidi.


Jaký je tedy rozdíl mezi emailovkami a klikačkami ?

• V podstatě žádný, emailovky navíc posílají reklamní emaily za jejihž odkliknutí dostanete zaplaceno, ale ne vždy to znamená, že vyděláte víc na emailovkách, než na klikačkách.
• Opět Vám musím doporučit, abyste byli v každých emailovkách jakožto i v klikačkách, a firmách, které budou na našem webu uvedeny.


Seznam těch nejlepších a platících klikaček najdete v sekci Emailovky

Na naší stránce dále naleznete:

Surfbary [Paid to Surf]

• Paid to Surf - neboli surfbary - Pojem pochází z anglického slova placený za surfování.
• Systém surfbarů, je velice jednoduchý, zaregistrujete se do nějaké námi nabízené firmy která provozuje surfbar, a poté si jednoduše z jejich stránek stáhnete program, který nainstalujete do svého PC, ten se pak bude většinou zobrazovat na Vaší obrazovce, jedná se o malý banner, který Vás vůbec nebude obtěžovat při hraní her, sledování filmů, nebo surfování internetem, zároveň Vám garantujeme, že žadný z naších surfbarů neobsahuje žádný virus, ani malware ani jiný škodlivý program. Jelikož vybiráme, jen ty nejlepší firmy, nebudete muset opisovat žadný captcha kontrolní kod, tudíž budete moct surfovat prakticky kdykoliv třeba celý den, a konečně Vám někdo zaplatí za to, že máte zapnutý počítač a už je jedno co na něm děláte, malý banner ve kterém se zobrazují reklamy, Vás nikterak neobtěžuje, a to se vyplatí.
• Surfbary zobrazují různé reklamy, většinou ve formě bannerů o velikosti 468x60, a vy dostáváte body, za to, že ho máte zaplý. A v podstatě řečeno "díváté se na reklamy které se na něm zobrazují " ( samozřejmně, se na ně nedíváme ), někdy se může objevit soutěžní banner, že když na něj kliknete získáte navíc body v daném surfbaru.
• V surfbarech ziskáváte body, které se každý měsíc automaticky přepočtou na peníze, pokud budete sami a nebudete mít žádné refferály, tak si vyděláte částku v rozmezí možná 300-1000 Kč za měsíc, pokud budete mít pod sebou hodně lidí, můžete vydělávat peněz mnohonásobně více, což je celkem logické, jelikož v každém surfbaru a jiných firmách, je takzvany referenčí systém, někde může být až 10 stupňový. A pokud opravdu budete poctivě registrovat své známé, nebo kamarády, nebo cizí lidi je to jedno, můžete si i na surfbarech vybudovat pěkný pasivní příjem v řádu tisicú, nebo klidně i desetitisiců korun měsíčně.
• Existují 2 druhy surfbaru, automatické , a ruční. V automatických surfbarech zapnete surfbar a už se o něj nestaráte, klidně můžete u toho hrát hry, jít pryč od pc, nebo když máte zapnutý počítač 24hodin denně, klidně i přes noc, samozřejmně ho můžete zapínat třeba v době kdy budete pracovat s klikačkami a podobně. Ruční surfbary vyžadují, abyste např 1x za minutu klikli na ověřovací číslo, nebo obrázek. Rozhodně se nemusíte obávat složitostí, todle se dá opravdu kombinovat i když se diváte na film nebo děláte cokoliv jiného, ve zmenšeném okně jednoduše odkliknete další stránku a vyděláváte peníze z pohodlí Vašeho křesla
.

Seznam těch nejlepších a platících surfbarů najdete v sekci Jiné > Surfbary

Důrazně doporučuji v této kategorii náš surfbar MyCashBar

Na naší stránce dále naleznete:

BitCoin [BTC]

Bitcoin je digitalní měna, která roste rychleji než americký dolar a euro dohromady, takže výdělek skrze bitcoin tady taky nesmí chybě, vše se dozvíte v přehledné sekci v Jiné > Bitcoin

Vše co se týče výdělků bitcoinů naleznete na naší stránce v sekci Jiné Bitcoin

Na naší stránce dále naleznete:
 

Vyplňování anket a dotazníků 

Vyplňování anket a dotazníků je velice jednoduché a zvládne to každý, odměny jsou hodně lákavé od 0,5€ - 10€ za jeden vyplněný dotazník, v českých korunách jde o 30-500 kč, nicméně ankety nejsou každý den, ale máme pro Vás přichystáno 22 ruzných firem které platí za vyplňování anket, takže se nemusíte bát, o ankety nebudete mít nouzi, naleznete je  v přehledné sekci v Jiné > Ankety

Na naší stránce dále naleznete:
 

Investiční sekci

Zcela přehlednou sekci, ve které jsou pouze ty nejlepší a nejstabilnější investiční fondy najdete u nás v sekci Jiné > Investice
 

Hazard a hazardní hry

Zcela přehlednou sekci, ve které jsou pouze ty nejlepší a nejstabilnější hazardní hry a kasína, můžete hrát automaty, ruletu, baccarat, videopoker, pannu a orla a další hazardní hry v sekci Jiné > Hazard

Vzorky zdarma

Zcela přehlednou sekci, ve které jsou věci které se dají na internetu najít a objednat zadarmo a to i bez poštovného v sekci Jiné > Zdarma vzorky

Černou listinu neboli SCAM LIST

(pokud jste o scamu nikdy neslyšeli, jste naprostými nováčky, a vůbec se nemusíte tímto pojmem znepokojovat, protože na našem webu, žadné neplaticí společnosti nenajdete.

• V sekci černá listina, dále SCAM list nebo neplaticí firmy budeme uvádět neplatící firmy, takzvané scamy, je lepší se těmto firmám vyhnout, protože informace které bereme jsou čerstvé z několika for, a také monitorů. Žádná firma uvedená na tomto seznamu neplatí, a své peníze nikdy neuvidíte, můžete je použít třeba do reklamy, pokud někde už máte nějaké peníze a právě jste zjistili, že daná firma neplatí, tohle potkává většinou lidi, kteří jsou začátečnicí, a na doporučení se zaregistrovali někam na podvodné stránky, kde klikají za vysoké sumy zejména v řádech několika dolarů za klik, a šetří na nějaké vysoké výplatní minimum.

SCAM list naleznete pouze u nás aktualizovaný několikrát do týdne.

Na naší stránce dále naleznete:

 

Refferál systém

• Dozvíte se, jak si pod sebe získat nějaké ty lidi, některé způsoby jsou trošku pracovitější, jiné méně. Všechny způsoby jak získat refferály jsou bezplatné, ty placené zde uvádět nebudeme.
• Nezapomeňte se řídit mým pravidlem, udělejte si vlastní know-how pracujte na sobě, a udělejte si nějaký web, kde zcela jednoduše budete svým známým prezentovat tyto firmy které Vás budou platit, nebudete muset každému zvlášť vysvětlovat jak se kam zaregistrovat, co dělat atd. Můžete použít i naše stránky, aby lidé vědeli co mají dělat, samozřejmě refferenční odkaz dáte svůj, dúrazně však varujeme, abyste z naších stránek nic nekopírovali, bez mého svolení, v případě, že něco chcete použít, nemám s tím problém, pokud mě o tom informujete, nebo pokud uvedete zdroj stránek, tudíž odkaz na naše stránky.


Na naší stránce dále naleznete:

Zvýšení návštěvnosti

• Zvýšení návštěvnosti nedosáhnete pouze toho, že budete spamovat na různých chatech a podobně, takovou možnost zcela odsuzujeme, a nikomu ji nedoporučujeme, jelikož je v rozporu s pravidly všech diskuzních for a bere se to jako SPAM, takové počínání většinou bude znamenat, že Vás z daného diskuzního fora vyloučí a zablokují Vám vstup, ale pozor, pokud na daném diskuzním foru máte sekci, která se zabývá výdělky na internetu, nebo pokud tam máte jeden příspěvkek do kterého vkládáte informace atp. tak se nic nestane, a můžete být zcela vklidu, bavíme se o různých velkých forech, warforum atp.
• Na stránce si uvedeme pár firem, které Vám zadarmo zvýši návštěvnost ( Autohitsy, Autosurfy ), ovšem jedná se o free marketing, takže to nebude tak efektivní, jako třeba reklama v klikačkách.
• Dále se v sekci zvyšení návštěvnosti podíváme na možnost manualsurfu, které se od autosurfu,autohitsu, liší tím, že jednotlivé stránky prohližíte, a odklikáváte nahoře na obrazovce různá čísla nebo obrázky, odměnou pak máte samozřejmně (body) a to samé co děláte vy, budou dělat i jiní lidé, a máte větší šanci, že na web přilakáte nějaké návštěvníky. Důrazně doporučujeme Easyhits4u, kde nejenom, že dostáváte zaplaceno za stránky které odsurfujete, ale navíc ještě ziskáváte kredity, které pak můžete převést buď na bannerové zobrazení (imprese) nebo textové zobrazení, nebo můžete jednoduše kredity přiřadit k ruzným stránkám které si zadáte, a ziskáváte tak i refferály do svých klikaček atd.

 Nezapomínejte na to, že největší jistota jak si přivést návštěvníky na stránku, je :


• SEO Optimalizace
• Registrace do katalogů a vyhledávačů
• Výměna ikonek,bannerů nebo textových odkazů s jinými weby
• Štítky na webové stránce
• Použít můžete i manual surfy


Placenou reklamu zde uvádět nebudeme.

A nezapomínejte, že spokojený návštěvník, se rád vrací ;-)

Závěrem bych rád podotknul, že Víme o čem je výdělek, a samozřejmně firmy jako Emailing.cz, které nikdy neplatili, zde uvádět nebudeme, maximálně tak v černé listině, neboli Scam listu, čili těch firem které nikdy neplatili svým pracovníkům.
 

Nejčastější dotazy nováčků


1) Jsou výdělky na internetu legální?
   
Ano, výdělky na internetu jsou zcela legální 


2) Musím mít 18let?
Ne, nemusíte, stačí když máte odhodlání. Bankovní účet mít taky nemusíte, můžete si peníze z PayPalu buď převést na jiný účet, pokud nemáte svůj, nebo můžete klidně peníze utratit za cokoliv jiného na celém internetu, pokud ani nikoho neznáte, kdo by Vám peníze převedl, ozvěte se mi, poradím Vám, a pomohu Vám peníze dostat na Váš účet, nebo poradím jak je dostat složenkou případně jinak.

3) Jak vytvořit svou internetovou peněženku? Kam se mi budou peníze posílat?
Založit si internetovou peněženku PayPal, za nic neplatíte, vše je naprosto zdarma, popis a návod i s obrázkem naůeznete všude na internetu, chystáme se brzy přidat návod i na naší stránku, v případě problému mě můžete kontaktovat a já Vám s ochotou pomohu.

4) Účet na PayPal již mám, ale co teď ?
Nyní stačí pouze najet do sekce PTC/PTR a začít se registrovat a klikat, samozřejmě, přiložíme podrobný návod, co je třeba vedět k dané firmy, registrace jsou naprosto jednoduché, a zvládne je i 8 leté dítě :)

5) Kolik si mohu vydělat ?
Vydělat si můžete v rozmezí od 1000 - 20 000 kč / měsíčně i víc, výdělek není omezen. Určitě se poraďte na naší LIVE podpoře vpravo dole okénko živého chatu. Ať zjistíte, jak co nejvíce zvýšit své příjmy.

Rozhodně nemusíte umět žádný cizí jazyk, stačí jen, že víte, že username je přezdívka, payout je výplatní minimum, view ads znamená schlednutí reklam, a to je asi tak všechno :), pokud byste však uměli třeba anglicky je to rozhodně výhoda.
Videonávody naleznete ihned nahoře, pokud z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete přehrát videonávod, popíšu Vám to v textu.
Návod jak se registrovat:

Na stránce s firmou hledejte tlačítko "Sign-up" nebo "Join" nebo Sign-Up, dále postupujte dle pokynů, někdy zadáte váš e-mail a na něj vám příjde potvrzení registrace na které když kliknete, vyplníte údaje, jako Přezdívku a heslo, nebo i adresu atd, samozřejmně, nemusí být dle pravdy důrazně však doporučuji, vpylňovat pravdivé informace, nebojte nikdo vás otravovat nebude :)

Návod jak začít vydělávat:

Když se přihlasíte do firmy kde jste se registrovali, hledejte tlačítko Earn, earn money, surf ads ( většinou ) nebo make cash, někde je i paid to click samozřejmně, není problém to na té stránce najít, i když neumíte anglicky :)

Návod jak vydělávat ještě víc, shánění referálů:

Na stránce hledejte promotion tools, refferals, refferals links atd. Tam uvidíte váš link, nebo banner či ikonku.
 

Jdeme na to Profesionálně, a právě proto jsme nejlepší.

 

Jsme profesionálové, jsme tady pro Vás.

 
Využijte online podpory v pravé dolní straně webu, klikněte na ikonu  CRO83.png a ihned se snámi můžete spojit, pokud jsme online.
 
 
Nevíte si s čímkoliv rady ? Napište nám na email vydelejnainternetucz@gmail.com a se vším Vám pomůžeme, můžete se na cokoliv zeptat.
 
YouGetProfit
reklama2
Progresivni zhodnoceni
bloggerczVše o pokemonech
Seo servisTOPlistVýdělek na internetuKatalog web stránek Webatlas.czVýdělek na internetu
reklama2Kryptotop

 
Flag Counter
Copyright © by vydelejnainternetucz 2017-2018 > Přísný zákaz kopirování z těchto stránek > Optimalizováno pro Chrome, Firefox, Opera
Na veškerý obsah webu www.vydelejnainternetu.cz se vztahuje autorský zákon,
jeho kopírováním nebo napodobováním se vystavujete podání žaloby dle trestního zákoníku.

Výdělek na internetu, klikačky, emailovky, scam, ptc, ptr, paypal, payza, klikny, vydelek, výdělek, vydelek na netu, výdělek na netu, vydeleknanetu, peníze, cash from web, earn, earn money, earnmoney, finance, financial, soutěže, contest, zvýšení návštěvnosti, neobux, peníze z internetu, penízenanetu, peníze na internetu, výdělky, výdělky online, vydělávej, cash, zarobok na internete, vydělávej, my cash bar,mycashbar, surfbary, manualsurfy, autohitsy, autosurfy, hyip, scam list, matrix, fondy, investiční fondy, placené emaily, výdělek PTC, výdělek PTR, výdělek prostřednictvím internetu, práce, brigáda, brigády na internetu, job na netu, job na internetu,bitcoin,btc,clixsense,neobux,ethereum,litecoin,dogecoin,ripple,xrm
Jak vydělat bitcoiny zdarma, Výdělek bitcoinů zdarma, Jak těžit kryptoměny, Těžba kryptoměn, Výdělek z domova, Výdělek z pohodlí domova, Podnikání z domova, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin, Satoshi, Bitcoiny zdarma, výdělek bitcoinů, reklama zdarma, inzerce zdarma, vydelej na internetu cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one