Nejnovější Videa
PŘEHLEDNOVINKYNovinky na facebookuYoutubetwitter


ČLENOVÉ

Email
Password
Zaregistrujte se u nás kliknutím na nový uživatel, po registraci Vám přibude v menu "Členská sekce"


KURZY

USD Vlajka meny USD změna {value}%
EUR Vlajka meny EUR změna {value}%
PLN Vlajka meny PLN změna {value}%


BITCOIN KURZPENĚŽENKY

paypal registracepayza registrace
perfectmoney registracesolidtrustpay registrace
okpay registracepayeer registrace
skrill registracebitcoin registrace
advcash registrace
 
 


Reklama
BTC směnárna
Bts bitcoinlivecasino 160x600
Kryptotop
Satoshi Wars
Satoshi Wars
satoshi wars

Satoshi Wars je zábavnější stránka, která nabízí faucet doplněný o jednoduchou hru, ve které se postupně otevírají nové mise, na které lze klikat a získat tak odměnu. Získáváte zde zlato, které se mění na Bitcoiny v kurzu, který se mění dle aktuální ceny Bitcoinu. Kromě denních mincí zdarma a základního faucetu nabízí stránky informativní hru, při které získáváte drobné odměny a současně se dozvídáte zajímavosti ze světa kryptoměn. Denní mince zdarma dostáváte bez jakékoliv aktivity, jejich množství lze zvýšit zakoupením dolu. Po otevření všech misí můžete navíc vydělávat i pravidelným spouštěním nejvýnosnějších misí. Dříve bylo možné mise vybírat úplně bez captchy, bohužel v srpnu 2017 byla na stránku přidána jednoduchá captcha, která vyskočí při nečinnosti. I tak je velmi jednoduché odkliknout captchu a najednou vybrat všechny splněné mise. 

Celá stránka je přehledná a rychle pochopitelná. Zmíněná hra spočívá v klikání na mise, za které dostáváte vyšší a vyšší odměny. Mise se otevře, když máte předchozí misi splněnou aspoň na 50 %. Odměny za mise výrazně stoupají, takže je výhodné přejít na novou misi hned jak je to možné. Je možné znovu získat odměnu i za mise splněné na 100 %, proto je výhodnější získat co nejdříve přístup k pokročilejším misím s vyšší odměnou.

Je několik možných přístupů, jak zde získávat mince. Nejjednodušší je jen čekat na mince, které Vám každý den přibudou automaticky z dolu, případně koupit více dolů. Jednou z možností je vybírat zlato navíc, které je dostupné každou půl hodinu. Potom klikání na mise, po splnění všech misí je doporučuji vybírat najednou. Za nejvýnosnější považuji pár dnů klikání na začátku, to Vám zvýší level a budete mít více dostupné energie, za kterou se plní mise. Po pár dnech už stačí klikat jen občas a při kontrolování zlata z dolu utratit zásobu energie za nejlépe placené mise (viz níže na stránce). 

Jeden z mých oblíbených faucetů, i když začátky byly pomalejší. Teď tam už jen občas kliknu, vyberu denní mince zdarma a vzpomínám na doby, kdy u toho nebyla žádná captcha. Při registraci zadáváte mail a bitcoinovou adresu, přes kterou budou výplaty nasměrovány na FaucetHub. Minimální výběr je nově jen 25 tisíc satoshi.


Přinášíme Vám i obecný návod na tuto hru.Mise jsou rozdělené do několika skupin, které jsou dostupné dle Vašeho levelu:
skupina misí Bitcoin Academy je přístupná od začátku hry.
skupina misí Digital Society od levelu 2.
skupina misí The Real World od levelu 5.
skupina misí Deep Dark Web od levelu 7.
skupina misí To The Moon od levelu 10 (moc od toho nečekejte).
Nejvýnosnější mise na jednotku energie jsou tyto:

Twitter Addict? (skupina misí Bitcoin Academy) za 1 energii.
Launching Plan B (skupina misí Digital Society) za 2 energie.
Finding a Job (skupina misí The Real World) za 3 energie.
Dread Pirate Roberts (skupina misí Deep Dark Web) za 4 energie.
zadání těchto misí stojí dohoromady 10 energií, to odpovídá velikosti zásobníku, který se plně nabije za necelou jednu hodinu. Ještě jednodušší možností je zadat dvě mise za 4 energie, je to bez captcha, takže jen minimum kliků :-).
Na stránce Properties nahoře v menu můžete najít svůj důl, pořídit důl a nebo vyzvednout zlato zdarma. Nejvíce můžete mít deset dolů, tedy 480 zlata denně. Ukázka je níže na obrázku.

Hodnocení
Výplatní minimum:25 000 satoshi
Vyplácí na: bitcoin
       satoshi wars
       
 
YouGetProfit
reklama2
Progresivni zhodnoceni
bloggerczVše o pokemonech
Seo servisTOPlistVýdělek na internetuKatalog web stránek Webatlas.czVýdělek na internetu
reklama2Kryptotop

 
Flag Counter
Copyright © by vydelejnainternetucz 2017-2018 > Přísný zákaz kopirování z těchto stránek > Optimalizováno pro Chrome, Firefox, Opera
Na veškerý obsah webu www.vydelejnainternetu.cz se vztahuje autorský zákon,
jeho kopírováním nebo napodobováním se vystavujete podání žaloby dle trestního zákoníku.

Výdělek na internetu, klikačky, emailovky, scam, ptc, ptr, paypal, payza, klikny, vydelek, výdělek, vydelek na netu, výdělek na netu, vydeleknanetu, peníze, cash from web, earn, earn money, earnmoney, finance, financial, soutěže, contest, zvýšení návštěvnosti, neobux, peníze z internetu, penízenanetu, peníze na internetu, výdělky, výdělky online, vydělávej, cash, zarobok na internete, vydělávej, my cash bar,mycashbar, surfbary, manualsurfy, autohitsy, autosurfy, hyip, scam list, matrix, fondy, investiční fondy, placené emaily, výdělek PTC, výdělek PTR, výdělek prostřednictvím internetu, práce, brigáda, brigády na internetu, job na netu, job na internetu,bitcoin,btc,clixsense,neobux,ethereum,litecoin,dogecoin,ripple,xrm
Jak vydělat bitcoiny zdarma, Výdělek bitcoinů zdarma, Jak těžit kryptoměny, Těžba kryptoměn, Výdělek z domova, Výdělek z pohodlí domova, Podnikání z domova, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin, Satoshi, Bitcoiny zdarma, výdělek bitcoinů, reklama zdarma, inzerce zdarma, vydelej na internetu cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one