Nejnovější Videa
PŘEHLEDNOVINKYNovinky na facebookuYoutubetwitter


ČLENOVÉ

Email
Password
Zaregistrujte se u nás kliknutím na nový uživatel, po registraci Vám přibude v menu "Členská sekce"


KURZY

USD Vlajka meny USD změna {value}%
EUR Vlajka meny EUR změna {value}%
PLN Vlajka meny PLN změna {value}%


BITCOIN KURZPENĚŽENKY

paypal registracepayza registrace
perfectmoney registracesolidtrustpay registrace
okpay registracepayeer registrace
skrill registracebitcoin registrace
advcash registrace
 
 


Reklama
BTC směnárna
Bts bitcoinlivecasino 160x600
Kryptotop
Coinpot


Co to je CoinPot


CoinPot je systém, který sbírá dohromady výdělky z více faucetů nebo her a umožňuje jejich zaslání na Vaši peněženku s nižšími poplatky kryptoměnové síti. Taktéž Vám umožňuje těžit Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Bitcoincash a Dash ve svém prohlížeči.
 
Podobná služba jako FaucetHub, ale jednodušší. Používají ji faucety MoonBitcoinMoonDogecoinMoonLitecoinMoonDashCoinMoonBitcoinCash
BonusBitcoin a BitFun.
Pokud chcete z faucetů dostávat jednotlivé platby rovnou na Váš CoinPot účet, tak se na stránky s faucetem (např. MoonBitcoin) přihlašujte místo kryptoměnové adresy emailovou adresou, na kterou máte registrovaný CoinPot účet. Platby z jednotlivých faucetů jsou na účet CoinPotu připisovány okamžitě. Když zde nemáte účet, tak si CoinPotu nemusíte vůbec všímat, přidružené stránky po dosažení minimální částky odešlou vše rovnou na Vaši peněženku, dle použité adresy. Když si účet otevřete, můžete si mince posílat sami dle Vašich požadavků, nebo převádět částky mezi jednotlivými měnami, najdete zde Bitcoin, Litecoin, Dogecoin a Dash s BitcoinCash. 

Nově zde přibyla možnost využít výkon Vašeho počítače k těžbě kryptoměny přímo v prohlížeči, mince se pomalu připisují na účet. Rozhraní pro spuštění těžby v prohlížeči je jednoduché, můžete nastavit vytížení počítače. Těžit takto můžete Bitcoiny, Dogecoiny, Litecoiny, Dashcoiny a BitcoinCash.

Zaregistrujte se do CoinPot kliknutím sem, nebo na banner.

Coinpot

 
Návod jak těžit kryptoměny na CoinPotu, naleznete v následujícím videu.
 
 


Naše Tipy a Triky1) Víte o tom, že můžete na své peněženky u Coinpotu vybírat peníze i z klikaček? Je to jednoduché, v Coinpotu si kliknete na moudrou šipečku, poté zvolíte Deposit a otevře se Vám okénko s Vaší krypto adresou, tu si zkopírujete a můžete si u klikaček a jiných projektů nastavit CoinPot jako Vaší peněženku.

2) Na Coinpotu si můžete převádět Peníze ve všech směrech Bitcoiny, Dogecoiny, Litecoiny, DashCoiny a BitcoinCash, a to odkudkoliv kamkoliv např. z BTC na LTC, z LTC na DOGE a podobně.

3) Na coinpotu můžete zdarma těžit kryptoměny Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, DashCoin a BitcoinCash, stačí u měny kterou chcete těžit kliknout na šipečku a dát Mine. Poté už jen nastávíte vytížení PC, čím více % použiteje a čim více dáte jáder (Threat) tím rychlejší bude těžba, a budete dostávat více kryptoměn, ale pozor, čím větší zatížení, tím pomalejší PC.
Na peněženku Coinpot vyplácejí tyto kryptoměnové faucety.

1) BitFun
2) Bonus Bitcoin
3) MoonBitcoin
4) MoonLitecoin
5) MoonDashCoin
6) Moon BitcoinCash
YouGetProfit
reklama2
Progresivni zhodnoceni
bloggerczVše o pokemonech
Seo servisTOPlistVýdělek na internetuKatalog web stránek Webatlas.czVýdělek na internetu
reklama2Kryptotop

 
Flag Counter
Copyright © by vydelejnainternetucz 2017-2018 > Přísný zákaz kopirování z těchto stránek > Optimalizováno pro Chrome, Firefox, Opera
Na veškerý obsah webu www.vydelejnainternetu.cz se vztahuje autorský zákon,
jeho kopírováním nebo napodobováním se vystavujete podání žaloby dle trestního zákoníku.

Výdělek na internetu, klikačky, emailovky, scam, ptc, ptr, paypal, payza, klikny, vydelek, výdělek, vydelek na netu, výdělek na netu, vydeleknanetu, peníze, cash from web, earn, earn money, earnmoney, finance, financial, soutěže, contest, zvýšení návštěvnosti, neobux, peníze z internetu, penízenanetu, peníze na internetu, výdělky, výdělky online, vydělávej, cash, zarobok na internete, vydělávej, my cash bar,mycashbar, surfbary, manualsurfy, autohitsy, autosurfy, hyip, scam list, matrix, fondy, investiční fondy, placené emaily, výdělek PTC, výdělek PTR, výdělek prostřednictvím internetu, práce, brigáda, brigády na internetu, job na netu, job na internetu,bitcoin,btc,clixsense,neobux,ethereum,litecoin,dogecoin,ripple,xrm
Jak vydělat bitcoiny zdarma, Výdělek bitcoinů zdarma, Jak těžit kryptoměny, Těžba kryptoměn, Výdělek z domova, Výdělek z pohodlí domova, Podnikání z domova, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin, Satoshi, Bitcoiny zdarma, výdělek bitcoinů, reklama zdarma, inzerce zdarma, vydelej na internetu cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one