Nejnovější Videa
PŘEHLEDNOVINKYNovinky na facebookuYoutubetwitter


ČLENOVÉ

Email
Password
Zaregistrujte se u nás kliknutím na nový uživatel, po registraci Vám přibude v menu "Členská sekce"


KURZY

USD Vlajka meny USD změna {value}%
EUR Vlajka meny EUR změna {value}%
PLN Vlajka meny PLN změna {value}%


BITCOIN KURZPENĚŽENKY

paypal registracepayza registrace
perfectmoney registracesolidtrustpay registrace
okpay registracepayeer registrace
skrill registracebitcoin registrace
advcash registrace
 
 


Reklama
BTC směnárna
Bts bitcoinlivecasino 160x600
Kryptotop

Faucety

Seznam těch nejlepších platících Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Bitcoincash, Ethereum, DashCoin, Potcoin a dalších faucetů.
Začněte sbírat kryptoměny zdarma ještě dnes.
FreeBitcoinWin
 
 FreeBitCoinWin
FreeBitcoinwin

FreeBitCoinWin jedná se o nejlepší a nespolehlivější multi-faucet ve kterém si můžete claimnout svoje Bitcoiny, Litecoiny, Dogecoiny, bitcoincash, Potcoin a kb3coiny a to každých 15 minut, peníze si můžete kdykoliv vybrat na svůj FaucetHub. Nejlepší na tomto faucetu je fakt, že výběr o který požádáte máte instantně tedy okamžitě na Vaší FaucetHub peněžence. Podívejte se na toto video a dávejte si pozor na bot checker, který uvidíte ve videu. Jsou zde samozřejmě i denní a týdenní bonusy a soutěže. Na tomto faucetu můžete zároveň odklikávat reklamy a můžete zkusit štěstí s hrami které zde jsou. Je zde taktéž 10% referrenční systém
Jak pracovat s FreeBitcoinWin


Naše hodnocení:
Vyplácí na: bitcoin
 

freebitcoinwin

CoinDiceWin
 
 CoinDiceWin
coindicewin

CoinDiceWin jedná se o jeden z nejlepších a nespolehlivějších multi-faucetů ve kterém si můžete claimnout svoje Bitcoiny, Litecoiny a Potcoiny a to každých 15 minut, peníze si můžete kdykoliv vybrat na svůj FaucetHub. Nejlepší na tomto faucetu je fakt, že výběr o který požádáte máte instantně tedy okamžitě na Vaší FaucetHub peněžence. Podívejte se na toto video a dávejte si pozor na bot checker, který uvidíte ve videu. Jsou zde samozřejmě i denní a týdenní bonusy a soutěže. Na tomto faucetu můžete zkusit štěstí s hrami které zde jsou a zkusit si tak navýšit svůj zůstatek před vyplacením. Je zde hezký 15% referrenční systém
Jak pracovat s CoinDiceWin


Naše hodnocení:
Vyplácí na: bitcoin
 

coindicewin

FreeBitcoin
 
 FreeBitCoin
FreeBitcoin

FreeBitCoin jedná se o nejlepší a nespolehlivější faucet všech dob. Začal v roce 2014 a jeho tvůrce má už na svědomí další výborný faucet FreeDogeCoin. Každou hodinu si zde hodíte kostkami (roll) a ziskáte satoshi podle hodu. V mém případě od 308 satoshi až do 0.02 BTC podle hozeného čísla, pokud začínáte budete mít claim podstatně nižší, ale aktivitou a časem případně hráním MultiplyBTC se dostanete na claim až několik stovek, případně i několik tisíc satoshi každou hodinu. Ziskáváte zde i Reward pointy které se dají vyměnit buď za věcné ceny případně třeba znásobení každého claimu. Největší výhoda tohoto faucetu je sbírání ticketů za každý claim případně za každých otočených satoshi ve hře MultiplyBTC, každý týden probíhá losování ticketů a platí zde samozřejmě čím více ticketů tím větší šance a vyhrání Jackpotu, ale pozor již několikrát vyhrál jackpot člověk jen s pár tickety. Ceny v Loterii jsou ruzné průměrně je tam 10 výherů kde první misto bere 1-2BTC a zbytek se pak dělí mezi 10 lidí druhé i třetí místo jsou taktéž zajimavé protože tam berou 0.2-0.6 BTC na třetím pak okolo 0.2 nižší jsou taktéž zajimavé. Výplata zde ja možná buď automaticky každou sobotu za poplatek 3000 satoshi, případně pomalá za poplatek jen 600 satoshi, kde výběr trvá 6-24 hodin, a nebo instantní kterou máte na peněžence ihned ale stojí 6800 satoshi. Rád bych zde ještě zmínil, že na tento faucet si peníze můžete i přidat a můžete jej používat klidně jako peněženku, výhoda je v tom, že se Vám peníze na peněžence úročí 4.08% ročně. Je to tedy dobrý způsob využívat jako peněženku.

Jak pracovat s FreeBitcoin


Naše hodnocení:
Vyplácí na: bitcoin
 

Freedogecoin

Důkazy výplat od FreeBitcoin
FreeBitcoin

FreeBitcoin

2 výplata od FreeBitcoin
FreeBitcoin

FreeBitcoin

1 výplata od FreeBitcoin
BitFun
 
 BitFun
bitfun bitcoin zdarma

BitFun je  plátící a zcela precizní bitcoinový faucet, který Vám nabídne satoshi, každou chvíli, zcela nejlepší je vybírat každou hodinu, pokud máte tu možnost. Platí na ověřenou peněženku CoinPot, stejně jako faucety s rodiny Moonu. Rozhodně doporučujeme. Je zde zcela propracovaný refferenční systém a získáte skvělých 50% z toho, co z kohoutů vybere Váš refferál.

Jak pracovat s BitFun:

Naše hodnocení:
Vyplácí na: bitcoin
 

Bitcoin zdarma bitfun

Důkazy výplat od Bitfun
BitFun

BitFun

2 platba od Bitfun
BitFun

BitFun

1 platba od Bitfun
BonusBitcoin
 
 BonusBitcoin
bonusbitcoin

BonusBitcoin je další spolehlivý bitcoinový faucet, který platí na spolehlivou peněženku coinpot, stejně jako bitfun nebo rodina moon. Claimnout si můžete až 5000 satoshi každých 15 minut. Pokud seženete své referrály ziskáte každým jejich claimem 50% rovnou na svou coinpot peněženku. A to se vyplatí! Přidejte se ještě dnes.

Jak pracovat s BonusBitcoin:

Naše hodnocení:
Vyplácí na: bitcoin
 

BonusBitcoin

MoonBitcoin
 
 MoonBitcoin
Moonbitcoin

MoonBitcoin jedná se o spolehlivý faucet z rodiny moonu, který vyplácí každý Váš claim na peněženku coinpot. Jedná se o absolutní jedničku, kde si můžete claimnout každých 5 minut své satoshi, které ihned dostanete na peněženku Coinpot, ze které si pak můžete své bitcoiny nechat rychle a zdarma vyplatit na kteroukoliv BTC peněženku. Claimujte co nejčastěji, ziskáte tak skvělý bonus za každý claim a to až do výše 100%.

Jak pracovat s MoonBitcoin:

Naše hodnocení:
Vyplácí na: bitcoin
 

MoonBitcoin

MoonLitecoin
 
 MoonLitecoin
moonlitecoin

MoonLitecoin jedná se o spolehlivý faucet z rodiny moonu, který vyplácí každý Váš claim na peněženku coinpot. Jedná se o absolutní jedničku, kde si můžete claimnout každých 5 minut své litoshi, které ihned dostanete na peněženku Coinpot, ze které si pak můžete své bitcoiny nechat rychle a zdarma vyplatit na kteroukoliv BTC peněženku. Claimujte co nejčastěji, ziskáte tak skvělý bonus za každý claim a to až do výše 100%.

Jak pracovat s MoonLitecoin:

Naše hodnocení:
Vyplácí na: bitcoin
 

MoonBitcoin

MoonDashCoin
 
 MoonDashcoin
MoonDashcoin

MoonDashcoin jedná se o spolehlivý faucet z rodiny moonu, který vyplácí každý Váš claim na peněženku coinpot. Jedná se o absolutní jedničku, kde si můžete claimnout každých 5 minut své Dash coiny, které ihned dostanete na peněženku Coinpot, ze které si pak můžete své bitcoiny nechat rychle a zdarma vyplatit na kteroukoliv BTC peněženku. Claimujte co nejčastěji, ziskáte tak skvělý bonus za každý claim a to až do výše 100%.

Jak pracovat s MoonDashCoin:

Naše hodnocení:
Vyplácí na: bitcoin
 

MoonDashcoin

MoonBitcoinCash
 
 MoonBitcoinCash
moonbitcoincash

MoonBitcoinCash jedná se o spolehlivý faucet z rodiny moonu, který vyplácí každý Váš claim na peněženku coinpot. Jedná se o absolutní jedničku, kde si můžete claimnout každých 5 minut své BTC cash , které ihned dostanete na peněženku Coinpot, ze které si pak můžete své bitcoiny nechat rychle a zdarma vyplatit na kteroukoliv BTC peněženku. Claimujte co nejčastěji, ziskáte tak skvělý bonus za každý claim a to až do výše 100%.

Jak pracovat s MoonBitcoinCash


Naše hodnocení:
Vyplácí na: bitcoin
 

MoonBitcoincash

MoonDogecoin
 
 MoonDogeCoin
MoonDogeCoin

MoonDogeCoin jedná se o spolehlivý faucet z rodiny moonu, který vyplácí každý Váš claim na peněženku coinpot. Jedná se o absolutní jedničku, kde si můžete claimnout každých 5 minut své Doge , které ihned dostanete na peněženku Coinpot, ze které si pak můžete své bitcoiny nechat rychle a zdarma vyplatit na kteroukoliv BTC peněženku. Claimujte co nejčastěji, ziskáte tak skvělý bonus za každý claim a to až do výše 100%.

Jak pracovat s MoonDogeCoin:

Naše hodnocení:
Vyplácí na: bitcoin
 

MoonDogeCoin

FreeDogeCoin
 
 FreeDogeCoin
freedogecoin

FreeDogeCoin jedná se o spolehlivý faucet od oblibeného faucetu FreeBitcoin. Každou hodinu si můžete claimnout od 0.10 až po cca 25 000 dogecoinů, podle čísla které hodíte při každém claimu. Můžete své Doge rozmnožit taktéž na Multiply Doge, avšak narozdíl od FreeBitcoin nedostáváte tickety do loterie zdarma. Výplata je zde nastavená na minimum 25 DOGE, a to ihned a nebo pak libovolná částka každý týden v sobotu. Poplatek za výběr činí pouze 0.25 Doge.

Jak pracovat s Freedogecoin

Naše hodnocení:
Vyplácí na: bitcoin
 

Freedogecoin

Důkazy výplat z FreeDogeCoin
FreeDogeCoin

FreeDogeCoin

3 výplata od FreeDogeCoin
FreeDogeCoin

FreeDogeCoin

2 výplata od FreeDogeCoin
FreeDogeCoin

FreeDogeCoin

1 platba z FreeDogeCoin
Satoshi Hero
Satoshi Hero
satoshi hero

Satoshi Hero je další nový platicí faucet, za lidi které si seženete ziskáte 25% výdělků z každého claimu. Payout je zde 30 000 satoshi.

 

Výplatní minimum: 30 000 satoshi
Vyplácí na: bitcoin
       satoshi hero
 
SwissAndPaysFaucet
SwissAndPaysFaucet
swissandpaysfaucet

SwissAndPaysFaucet je další platící faucet který platí na peněženku FaucetHub. Za referrála zde máte 25% za každý jeho claim, výplatní minimum pro požádání na FaucetHub je 80 000 satoshi, je hodně podobný faucetu FreeBitcoin, nachází se zde i loterie, za každý claim máte tickety do loterie. Pozor, tickety dostanete ale musíte si je do loterie přidat v sekci Raffle.

 

Výplatní minimum: 80 000 satoshi
Vyplácí na: bitcoin
       swissandpaysfaucet
 
SwissAndPaysEthFaucet
SwissAndPaysETHFaucet
swissandpaysethfaucet

SwissAndPaysethFaucet je další platící faucet který platí na peněženku FaucetHub. Za referrála zde máte 25% za každý jeho claim, výplatní minimum pro požádání na FaucetHub je 200 000 eethoshi, je hodně podobný faucetu FreeBitcoin, nachází se zde i loterie, za každý claim máte tickety do loterie. Pozor, tickety dostanete ale musíte si je do loterie přidat v sekci Raffle.

 

Výplatní minimum: 200 000 ethosi
Vyplácí na: bitcoin
       swissandpaysfethaucet
 
GR8
GR8
gr8

GR8 je další platící faucet který platí na peněženku FaucetHub. Vynikajicí vlastnost tohoto faucetu je ta, že se neregistrujete jen přihlásíte adresou své FaucetHub peněženky a každý Claim máte okamžitě na Faucethubu. Podobné jako Moon faucety a výplaty na Coinpot :-) určitě se přidejte, je zde možnost claimovat každé 4 minuty a to částku 11 satoshi. Je zde i referenční systém 10% ziskáte z claimu referrála. Můžeme potvrdit, že faucet skutečně platí ostatně o tom se přesvědčíte ihned po prvním claimu :-).

 

Výplatní minimum: 11 satoshi okamžite na FaucetHub
Vyplácí na: bitcoin
       gr8
 
U klikaček BTCHitz a FamilyBTC se taktéž nachází faucety :-))
Tyto klikačky naleznete v menu v sekci klikačky, nebo v sekci Bitcoin > Klikačky.
YouGetProfit
reklama2
Progresivni zhodnoceni
bloggerczVše o pokemonech
Seo servisTOPlistVýdělek na internetuKatalog web stránek Webatlas.czVýdělek na internetu
reklama2Kryptotop

 
Flag Counter
Copyright © by vydelejnainternetucz 2017-2018 > Přísný zákaz kopirování z těchto stránek > Optimalizováno pro Chrome, Firefox, Opera
Na veškerý obsah webu www.vydelejnainternetu.cz se vztahuje autorský zákon,
jeho kopírováním nebo napodobováním se vystavujete podání žaloby dle trestního zákoníku.

Výdělek na internetu, klikačky, emailovky, scam, ptc, ptr, paypal, payza, klikny, vydelek, výdělek, vydelek na netu, výdělek na netu, vydeleknanetu, peníze, cash from web, earn, earn money, earnmoney, finance, financial, soutěže, contest, zvýšení návštěvnosti, neobux, peníze z internetu, penízenanetu, peníze na internetu, výdělky, výdělky online, vydělávej, cash, zarobok na internete, vydělávej, my cash bar,mycashbar, surfbary, manualsurfy, autohitsy, autosurfy, hyip, scam list, matrix, fondy, investiční fondy, placené emaily, výdělek PTC, výdělek PTR, výdělek prostřednictvím internetu, práce, brigáda, brigády na internetu, job na netu, job na internetu,bitcoin,btc,clixsense,neobux,ethereum,litecoin,dogecoin,ripple,xrm
Jak vydělat bitcoiny zdarma, Výdělek bitcoinů zdarma, Jak těžit kryptoměny, Těžba kryptoměn, Výdělek z domova, Výdělek z pohodlí domova, Podnikání z domova, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin, Satoshi, Bitcoiny zdarma, výdělek bitcoinů, reklama zdarma, inzerce zdarma, vydelej na internetu cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one