Nejnovější Videa
PŘEHLEDNOVINKYNovinky na facebookuYoutubetwitter


ČLENOVÉ

Email
Password
Zaregistrujte se u nás kliknutím na nový uživatel, po registraci Vám přibude v menu "Členská sekce"


KURZY

USD Vlajka meny USD změna {value}%
EUR Vlajka meny EUR změna {value}%
PLN Vlajka meny PLN změna {value}%


BITCOIN KURZPENĚŽENKY

paypal registracepayza registrace
perfectmoney registracesolidtrustpay registrace
okpay registracepayeer registrace
skrill registracebitcoin registrace
advcash registrace
 
 


Reklama
BTC směnárna
Bts bitcoinlivecasino 160x600
Kryptotop
Manualsurfy
EasyHits4U
manualsurf easyhits4u

EasyHits4U je firma fungujicí od roku 2003, již mají 1 300 000 aktivních členůVyděláváte si zde peníze prohlížením stránek, které jsou přidané v systému, za každou stránku získáte 1-2 kredity a za každých 1000 stránek navíc 0.30$ , výplatní minimum je zde 3$ na PayZuSTP, Bitcoin a brzy snad i PayPal. 
 

(videonávod a krátké vysvětlení)


Za kredity které nasbíráte si můžete přidat svou stránku do systému která se bude zobrazovat jiným prohlížejicím, nebo kredity převést na textové imprese nebo bannerová zobrazení. Veliká výhoda u této firmy je filtr zemí, takže si můžete nastavit, aby se Vaše stránka, textový odkaz, nebo banner zobrazoval pouze lidem např. z České republiky, pokud máte zájem propagovat jiné firmy, za účelem zisku referrálů, potěší Vás možnost zase vybrat celý svět případně jeho část "evropu", nebo třeba "asii"

Pozor! Pokud surfujete, máte možnost počas surfování vyhrát další kredity, bannerové zobrazení, textové kredity nebo i peníze, ty peníze platí spíše až pro premiové členy, jako standart člen můžete odsurfovat zhruba těch 280-350 stránek jako standartní člen, pokud byste pak chtěli surfovat ještě déle třeba neomezeně, tak můžete, ale budete si muset zakoupit upgrade který stojí necelých 6$ na měsíc.

Máte zde i referenční systém a to 5 linií. Pokud Vámi doporučený člověk(referrál) navíc odsurfuje prvních 100 stránek, ziskáte za něj 0.1$ bonus.

Výplatní minimum: 3$
Vyplácí na: bitcoinpayzasolidtrustpay

buxvertise registrace

 
Payment Proofs (důkazy výplat) z EasyHits4U
EasyHits4U

EasyHits4U

1. výplata z EasyHits4U
 
TraffiCG
trafficg
TraffiCG je firma fungujicí od roku 2001, jedná se o ten nejlepší traffic pro Vaše PTP stránky, pokud už víte co je PTP, tak zde můžete propagovat třeba donkeyMails a No-Minimum, hodně je tady lidí z USA což je TIER 1. Tento manual surf využijete určitě i při reklamě Vaších projektů a klikaček.Můžete zde propagovat i bannery. Surfuje se v sekci Surf4Credits, a nezapomeňte že každý den náhodně vyhrávají 3000 kreditů lidi kteří nasurfovali alespoň 5 stránek.
 

trafficg registrace

   
NewWaySurf
newwaysurf manualsurf

NewWaySurf je další kvalitní manualsurf, který podporuje PaidToPromote stránky, doporučujeme za nasurfované kredity propagovat DonkeyMails a No-Minimum, případně DreamMails nebo HotRoadsPTR. Za každých 100 stránek které odsurfujete, dostanete 0.01$ to znamená že za 10 000 odsurfovaných stránek máte bonusový 1$, který si můžete nechat vyplatit na PayZa, vyplatnní minimum je 5$. Osobně si myslím, že tento manualsuf je vhodný na propagaci DonkeyMails a nebo propagaci dalších Vaších firem a projektů případně klikaček. Určitě zde chytnete nějaké referrály.

Výplatní minimum: 5$
Vyplácí na: payza

vasthits registrace

Důkazy výplat (Payment Proofs)
YouGetProfit
reklama2
Progresivni zhodnoceni
bloggerczVše o pokemonech
Seo servisTOPlistVýdělek na internetuKatalog web stránek Webatlas.czVýdělek na internetu
reklama2Kryptotop

 
Flag Counter
Copyright © by vydelejnainternetucz 2017-2018 > Přísný zákaz kopirování z těchto stránek > Optimalizováno pro Chrome, Firefox, Opera
Na veškerý obsah webu www.vydelejnainternetu.cz se vztahuje autorský zákon,
jeho kopírováním nebo napodobováním se vystavujete podání žaloby dle trestního zákoníku.

Výdělek na internetu, klikačky, emailovky, scam, ptc, ptr, paypal, payza, klikny, vydelek, výdělek, vydelek na netu, výdělek na netu, vydeleknanetu, peníze, cash from web, earn, earn money, earnmoney, finance, financial, soutěže, contest, zvýšení návštěvnosti, neobux, peníze z internetu, penízenanetu, peníze na internetu, výdělky, výdělky online, vydělávej, cash, zarobok na internete, vydělávej, my cash bar,mycashbar, surfbary, manualsurfy, autohitsy, autosurfy, hyip, scam list, matrix, fondy, investiční fondy, placené emaily, výdělek PTC, výdělek PTR, výdělek prostřednictvím internetu, práce, brigáda, brigády na internetu, job na netu, job na internetu,bitcoin,btc,clixsense,neobux,ethereum,litecoin,dogecoin,ripple,xrm
Jak vydělat bitcoiny zdarma, Výdělek bitcoinů zdarma, Jak těžit kryptoměny, Těžba kryptoměn, Výdělek z domova, Výdělek z pohodlí domova, Podnikání z domova, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin, Satoshi, Bitcoiny zdarma, výdělek bitcoinů, reklama zdarma, inzerce zdarma, vydelej na internetu cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one